Naším cieľom je pomôcť Vám zbaviť sa bolesti či pohybového obmedzenia na to, aby ste sa mohli čo najskôr aktívne venovať tomu, čo máte vo svojom živote radi. Našu terapiu zameriavame na Váš cieľ a Vaše očakávania. Nezáleží či Vaším cieľom bude zabehnúť tohtoročný maratón, byť schopní pracovať vo svojej obľúbenej záhrade či zahrať si futbal so svojím synom.

Využívame moderné fyzioterapeutické metódy a stratégie na dosiahnutie optimálnej funkcie pohybového systému . Chceme byť fyzioterapiou, ktorá vás baví.

Sme Funaction Fyzioterapia s.r.o., ambulancia fyzioterapie a rehabilitácie.

Čo môžete očakávať?

  • Odbornosť
  • Profesionalitu
  • Efektívnu komunikáciu
  • Individuálny prístup
  • Liečba šitá na mieru
  • U nás nečakáte
  • Nepotrebujete odporúčanie lekára

Objednajte sa prostredníctvom rezervačného formulára, telefonicky na našom mobilnom čísle: +421 907 512 390, alebo stačí prísť a osobne si dohodnúť vyšetrenie.

Čo o nás povedali naši klienti?

by Kristián (18) on FunAction Fyzioterapia Žilina

Kristián (18)

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. Žďarskej, za veľmi dobre odvedenú prácu, nakoľko ste mi neskutočne pomohli. Teraz mám chrbát vo veľmi dobrom stave, ramená sú už taktiež napravené a tréningy sú neporovnateľné.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem 🙂


Michal Z.

Chcem povedať uprimné ĎAKUJEM pani JATIOVEJ a jej kolektívu! 🙂 Pomohli mi z chronických bolestí chrbtice, s ktorými som sa trápil roky. Prešiel som top doktorov, ktorí mi nevedeli pomôct. Dočkal som sa len odpovedí, že na operáciu to nie je a že veľa ludí bolí chrbát ... Problémy mi vyvrcholili až kolapsom. Nasledovalo liečenie u neurológa a prvá návšteva u pani JATIOVEJ.

Veľmi príjemný prístup, obrovská psychická podpora a v neposlednom rade rozsiahle vedomosti a prax. Pomohla mi z najhoršieho, naučila ma správne cvičit, a keď sa mi niečo ,, posunulo ‘’ citlivo a odborne to vrátila na správne miesto, uľavila od bolesti. Po cca 2 rokoch som sa postupne ,, precvičil ‘’  ku dňom, kedy som sa dokázal usmievať a užiť si dni bez bolesti chrbtice.

Vrelo odporučam všetkým Michal Z. 🙂

Evka S. (27 rokov)

Chcela by som sa srdečne poďakovať za obrovskú pomoc a starostlivosť pani Jatiovej. Ďakujem za Váš odborný a hlavne ľudský prístup. Za Vašu trpezlivosť a Vaše láskavé slová, ktoré vždy povzbudili. Strašne ste mi pomohli, za čo som Vám srdečne vďačná. Hlboká poklona za Vašu prácu pri starostlivosti o všetkých Vašich pacientov. Ďalej sa chcem poďakovať pani Palovičovej, pri ktorej som mala možnosť vyskúšať lymfodrenáž, ktorú vrelo odporúčam. Pani Palovičová je vždy usmiata a vždy povie povzbudivé slová. Začala som chodiť k Vám na skupinové cvičenia. Bola som síce len dva-krát, ale neviem si vynachváliť. Vždy sa k Vám teším (chodila by som aj každý deň). Ste tu strašne príjemný kolektív, kde sa človek necíti depresívne ako „v nemocnici“. Prajem Vám veľa úspechov 🙂 Zo srdca Evka.

Lenka (35 rokov)

Ďakujem za každé sedenie a cvičenie u Vás. Nesmierne si Vás vážim p. Jatiová. Moje problémové platničky vždy viete ukľudniť a podať mi za akýchkoľvek okolností pomoc. Slovami sa však nedá opísať vďaka, ktorú v srdci nosím za Váš čas a vedomosti. S úctou Lenka.

Jarka (45 rokov)

Skúsenosť s lymfomasážou: Lymfu som u Vás skúsila 1-krát a účinky ma RIADNE PREKVAPILI. 10 rokov mi puchnú nohy (vyšetrenie OK, srdce, cievy a doktory nič iné neriešili). Lymfe som neverila. Šla som do toho, že niečo urobím „pre zdravie“. Nohy si po 3 – 4 masážach nespoznávam, že sú moje – TENKÉ PÍŠŤALKY. Ráno sa BUDÍM SVIEŽA, CEZ DEŇ SOM MENEJ UNAVENÁ. Teraz som po 6 lymfe a už som spokojná a neľutujem „investíciu“! Uvažujem, prečo sa medicína lymfe nevenuje… Ďakujem Vám Sonka za Váš profesionálny prístup, vôňu ČLOVEČINY a zato, že máte svoju PRÁCU RADA. Rada k Vám CHODÍM AJ PRETO, ŽE ROBÍTE „ČISTÚ FYZIOTERAPIU“. S úctou k Vám!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»