Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti.

Váš názor je pre nás dôležitý a posúva nás smerom vpred.

 

Názory našich klientov

Funaction Fyzioterapia Žilina

Priemerné hodnotenie: 10 hodnotení: ⭐⭐⭐⭐⭐

Jozef  (33) Mar 8, 2022
 ⭐⭐⭐⭐⭐

Impingement syndrom (narážanie ramenného klbu)
– lekár v žilinskej nemocnici – „je to trvalý stav nepomôže už nič“
– FunAction – “ žiaden problém 🙂 „

Výsledok? za 3 týž. úplne jednoduchých cvikov rameno mám ako nové.

V máji to budú dva roky a rameno stále fit.
Ďakujem 🙂

Ján H. (71) Oct 14, 2020
 ⭐⭐⭐⭐⭐

V januári 2019 som navštívil s polročnými  bolesťami ľavého ramena Dr. Jatiovú.
Okrem nútenej KORONAPRESTÁVKY som zároveň bez prerušenia cvičil do dnes v kurzoch pre seniorov. Bolesť bola preč asi po1,5 mesiacoch, cítim sa ako znovu zrodený.
Vrelo odporúčam, treba prekonať ostych a váhanie, úžasný prístup p. Dr. Jatiovej  a celého  personálu. NÁPRAVA ZDRAVIA BEZ CHEMIE !

Kristián (18) Apr 14, 2020
⭐⭐⭐⭐⭐
 
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. Priadkovej, za veľmi dobre odvedenú prácu, nakoľko ste mi neskutočne pomohli. Teraz mám chrbát vo veľmi dobrom stave, ramená sú už taktiež napravené a tréningy sú neporovnateľné.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem 🙂

Michal Z. Apr 14, 2020

⭐⭐⭐⭐⭐

Chcem povedať uprimné ĎAKUJEM pani JATIOVEJ a jej kolektívu! 🙂 Pomohli mi z chronických bolestí chrbtice, s ktorými som sa trápil roky. Prešiel som top doktorov, ktorí mi nevedeli pomôct. Dočkal som sa len odpovedí, že na operáciu to nie je a že veľa ludí bolí chrbát … Problémy mi vyvrcholili až kolapsom. Nasledovalo liečenie u neurológa a prvá návšteva u pani JATIOVEJ.

Veľmi príjemný prístup, obrovská psychická podpora a v neposlednom rade rozsiahle vedomosti a prax. Pomohla mi z najhoršieho, naučila ma správne cvičit, a keď sa mi niečo ,, posunulo ‘’ citlivo a odborne to vrátila na správne miesto, uľavila od bolesti. Po cca 2 rokoch som sa postupne ,, precvičil ‘’  ku dňom, kedy som sa dokázal usmievať a užiť si dni bez bolesti chrbtice.

Vrelo odporučam všetkým Michal Z. 🙂

Evka S. (27 rokov) Jan 25, 2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Chcela by som sa srdečne poďakovať za obrovskú pomoc a starostlivosť pani Jatiovej. Ďakujem za Váš odborný a hlavne ľudský prístup. Za Vašu trpezlivosť a Vaše láskavé slová, ktoré vždy povzbudili. Strašne ste mi pomohli, za čo som Vám srdečne vďačná. Hlboká poklona za Vašu prácu pri starostlivosti o všetkých Vašich pacientov. Ďalej sa chcem poďakovať pani Palovičovej, pri ktorej som mala možnosť vyskúšať lymfodrenáž, ktorú vrelo odporúčam. Pani Palovičová je vždy usmiata a vždy povie povzbudivé slová. Začala som chodiť k Vám na skupinové cvičenia. Bola som síce len dva-krát, ale neviem si vynachváliť. Vždy sa k Vám teším (chodila by som aj každý deň). Ste tu strašne príjemný kolektív, kde sa človek necíti depresívne ako „v nemocnici“. Prajem Vám veľa úspechov 🙂 Zo srdca Evka.

Lenka (35 rokov) Jan 25, 2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Ďakujem za každé sedenie a cvičenie u Vás. Nesmierne si Vás vážim p. Jatiová. Moje problémové platničky vždy viete ukľudniť a podať mi za akýchkoľvek okolností pomoc. Slovami sa však nedá opísať vďaka, ktorú v srdci nosím za Váš čas a vedomosti. S úctou Lenka.

Jarka (45 rokov) Jan 25, 2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Skúsenosť s lymfomasážou: Lymfu som u Vás skúsila 1-krát a účinky ma RIADNE PREKVAPILI. 10 rokov mi puchnú nohy (vyšetrenie OK, srdce, cievy a doktory nič iné neriešili). Lymfe som neverila. Šla som do toho, že niečo urobím „pre zdravie“. Nohy si po 3 – 4 masážach nespoznávam, že sú moje – TENKÉ PÍŠŤALKY. Ráno sa BUDÍM SVIEŽA, CEZ DEŇ SOM MENEJ UNAVENÁ. Teraz som po 6 lymfe a už som spokojná a neľutujem „investíciu“! Uvažujem, prečo sa medicína lymfe nevenuje… Ďakujem Vám Sonka za Váš profesionálny prístup, vôňu ČLOVEČINY a zato, že máte svoju PRÁCU RADA. Rada k Vám CHODÍM AJ PRETO, ŽE ROBÍTE „ČISTÚ FYZIOTERAPIU“. S úctou k Vám!

Matej K. Dec 18, 2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Maximálna spokojnosť, profesionalita a ľudský prístup. Odporúčam !!!

Stanka Dec 16, 2018

⭐⭐⭐⭐⭐

S Lenkou mame ja a moj syn len tie najlepšie skúsenosti – je milá, trpezlivá, podporujúca a skutočne vynikajúca odborníčka. Vrele odporúčame:)

Martina Dec 16, 2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Za Lenkou cestujem uz niekolko rokov z Bratislavy a vzdy mi pomohla. Velmi ocenujem jej ludsky pristup, dokladnu instruktaz k cviceniu, individualny pristup, ale aj humor a pohodicku ktora z nej vyzaruje.
Lenka, Dakujem a prajem Ti vela zdravicka!